Untitled Document

मल्टिप्लेक्समा ‘हुर्रे’ को शो थपियो

काठमाडौं  चलचित्र ‘हुर्रे’मा शनिबारबाट काठमाडौं र मोफसलका मल्टिप्लेक्समा दर्शकको सँख्य बढेको छ । २५ फागुनबाट मुलुकका सिनेमा हलमा एक साथ तीन नेपाली चलचित्र प्रदर्शनमा आएकामा हुर्रे हेर्ने दर्शकको सँख्य बढेपछि मल्टिप्लेक्समो शो पनि बढेको यसका निर्माता सोनाम लामाले बताएका छन् ।

क्यु एफ एक्सका सिनेमा हलमा शनिबारबाट हुर्रेको दुई सो थपिएको, बिजी मल स्थित एस आर, लगायत अन्य मल्टिप्लेक्समा पनि शो बढेको सोनामले बताए ।  यो फिल्म हास्यप्रधान जनरामा निर्माण गरिएको छ । लामाका अनुसार फिल्म हुर्रे पशुपति क्षेत्रमा फुल बोच्ने एक युवतीको कथामा आधारित छ ।

फिल्मले दर्शकलाई पूर्ण मनोरञ्जन दिईरहेको पनि निर्माता सोनामले बताए । हुर्रेमा केकी अधिकारी, अुनप बिक्रम शाही, बिजय बराल, राजाराम पौडेल, अँकित खड्का, प्रकाश घिमिरे, संगीता नापित सहितको अभिनय रहेछ ।

March 11, 2018मा प्रकाशित

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *