Untitled Document

प्रवासी नेपाली मंच यूकेले छान्यो सर्वसम्मत नेतृत्व, पुडासैनीको नेतृत्वमा २७ सदस्यीय कार्यसमिति चयन

बेलायत-  प्रवासी नेपाली मंच यूकेको चौथो अधिबेशनले राजेन्द्र पुडासैनीको नेतृत्वमा २७ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ । एमाले सचिव योगेश भट्टराइले उदघाटन गर्नुभएको अधिवेशनले सर्वसम्मच रुपमा नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको हो ।

अध्यक्ष पदका अर्का प्रत्याशी आङकल्जङ लामाले उम्मेदवारी फिर्ता लिएपछि पुडासैनी सर्वसम्मत हुनुभएको हो । सर्वसम्मत चयन हुनेमा उपाध्यक्ष नारद भन्डारी, धनबहादुर क्षेत्री, रामजी बराल र कुमार केसी, महिला उपाध्यक्षमा सरस्वती केसी, महासचिवमा विजयविक्रम लिम्बु, सचिवमा हेम लिम्बु र डासु पाण्डे रहनुभएको छ ।

यसैगरी सदस्यहरुमा मिलन घिमिरे,अर्जुन खतिवडा हरि आचार्य, कृष्ण भण्डारी, केदार थपलिया, कृष्ण तिवारी, नरेन्द्र कँडेल, याम भण्डारी, मुकुन्दराज बास्तोला, रमेशकुमार न्यौपाने, वसन्त नेपाल, जोनी पहारी, सुशीला राई, हरिगोविन्द गुरुङ, महेन्द्र केसी, विमला सुब्बा र उमेश मोक्तान सर्वसम्मत चयन हुनुभएको छ ।

नवनिर्वाचित अध्यक्ष तथा पदाधिकारी सदस्यहरुलाई एमाले सचिव भट्टराईले पद तथा गोपनीयताको सफथ खुवाउनु भएको थियो ।

 

तस्विरमा प्रवासी नेपाली मंच यूकेको अधिवेशन

 

July 3, 2017मा प्रकाशित

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *