जनता टाइम्स

२३ बैशाख २०७६, सोमबार १६:१३

जग्गा प्रकरणमा दोषी भए कारवाही भोग्न तयार रहेको नेकपा महासचिव पौडेलको घोषणा


काठमाडौं, वैशाख २३

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव विष्णु पौडेलले बालुवाटार जग्गा प्रकरणमा दोषी भए कारवाही भोग्न तयार रहेको घोषणा गर्नुभएको छ । उहाले ललिता निवासको जग्गा प्रकरणमा आफु दोषी भए कारवाही भोग्न तयार रहेको घोषणा गर्नुभएको हो ।

संसदमा सरकारको नीति तथा कार्यक्रमको छलफलमा भाग लिदै महासचिव पौडेलले व्यक्तिका नाममा दर्ता गरिएका सरकारी जमिन फर्काउन सरकारले गरेको प्रयत्नको स्वागत गर्नुभयो । ‘ललिता निवास परिसरको जग्गा प्रकरणमा गम्भीरतापूर्वक छानबिन होस्, सत्यतथ्य सार्वजनिक होस् दोषीलाई कडा कानूनी कारबाही होस् भन्ने माग गर्दछु’ उहाले भन्नुभयो, ‘र म आफू दोषी ठहर भए जुनसुकै सजायँ भोग्न तयार छु ।’

उहाले जो सुकै दोषी भएपनि कारवाही भोग्न तयार रहनुपर्ने बताउनु भयो । ‘ललिता निवासको सरकारी जग्गा प्रकरणमा मेरो, शेरबहादुर देउवा, माधव नेपाल र बाबुराम भट्टराईको नाम जोडिएका छन्’, उनले भने, ‘मैले यसअघि नै प्रेस विज्ञप्तीमार्फत् सत्यतथ्य सार्वजनिक गरिसकेको छु।’