Untitled Document

नेपाली गीतमा चिनियाँ राजदुत यान्छी छमछमी नाचेपछि.. (भिडियोसहित)

काठमाडौं, फागुन २५

शुक्रबार १०९ औं अन्तराष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवस धुमधामका साथ मनाइरहदा राजधानीमा चिनियाँ दूतावासले पनि एक कार्यक्रम आयोजना गरेको थियो । कार्यक्रममा अतिथीहरु प्राय सबै महिला नै बोलाइएको थियो ।

प्रथम महिला राधिका शाक्य, महिला बालबालिका तथा ज्येष्ठ नागरिक मन्त्री थममाया थापामगर, कांग्रेस नेतृ आरजु राणा लगायतलाई बोलाइएको थियो । कार्यक्रममा विभिन्न सास्कृतिक कार्यक्रमहरु भईरहेका थिए । नेपालका लागि चिनियाँ राजदूत हउ यान्छी सुरुमा फर्मल ड्रेसमा सबैको स्वागतका लागि उपस्थित हुनु भएको थियो ।

तर, उहा त्यसपछि एकैछिनमा हराउनु भयो । केही समयपछि उहा पुन मञ्चमा देखिनु भयो । तर बेग्लै ड्रेसमा, रातो रंगको लेहेङगामा उहा स्टेजमा देखिनुभयो । सबैले सोचे उहाले कुनै चिनियाँ गितमा प्रस्तुती दिनलाग्नु भएको होला । तर, सबैले सोच्न नभ्याउदै उद्घोषकले पनि सरप्राइज रहेको बताए । त्यत्तिकै गित घन्कियो, ‘चरी जस्तै उड्न पाए गगनको तलतिर, उडि जान्थे धेरै टाढा मायालुको गाँउतिर…’

उपस्थित सबै मोवाइलको क्यामेरा लिएर दृश्य खिच्न थाले । करिव साढे तीन मिनेट जति उहा सो गितमा दुतावासकै चिनिया कर्मचारीसग मिलेर सामुहिक नृत्यु गर्नुभयो । नृत्य सकेपछि सबैले उठेर ताली बजाए । त्यसपछि राजदूत यान्छीसग सबैले सेल्फी लिएका थिए ।

नेपालका लागि चिनियाँ राजदूत हउ यान्छी नेपाली गीतमा नाच्दै

Posted by Janata Times on Friday, March 8, 2019

March 9, 2019मा प्रकाशित

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *