जनता टाइम्स

१३ मंसिर २०८०, बुधबार २२:४४

बैतडीमा एमाले अध्यक्ष ओलीको ब्यस्तता : निङ्गलाशैनी दर्शनसहित यसरी बित्यो दिन


बैतडी, मंसिर १३ । नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले बैतडीको प्रसिद्ध निङ्गलाशैनी भगवती मन्दिरको दर्शन गर्नुभएको छ ।

बिहीवारबाट सुरु हुन लागेको झुलाघाट–चिवाभञ्ज्याङ सङ्कल्प यात्राको उदघाटनका लागि बैतडी आइपुग्नु भएका अध्यक्ष ओलीले आज साँझ देहीमाण्डौंस्थित निङ्गलाशैनी भगवती मन्दिरको दर्शन गर्नुभएको हो ।

मन्दिरको दर्शनपछि ओली सन्ध्याकालीन आरतीमा समेत सहभागी हुनुभयो । सन्ध्याकालीन आरतीमा सहभागी हुनुभएका एमाले अध्यक्ष ओलीलाई प्रसाद स्वरूप मन्दिरका मुल पुजारीले तामाको गाग्री उपहार प्रदान गर्नुभएको थियो ।

एमाले अध्यक्ष ओलीसँगै केन्द्रीय पदाधिकारी, स्थायी कमिटी, पोलिटब्यूरो सदस्य, केन्द्रीय कमिटी सदस्यहरूले समेत निङ्गलाशैनी भगवतीको दर्शन गर्नुभएको थियो । त्यसलगत्तै अध्यक्ष ओलीले एमाले जिल्ला पार्टी कार्यालय उद्घाटन गनएुभएको छ । यसअघि आजै बैतडी पाटनमा आयोजना गरेको कार्यक्रमलाई पनि अध्यक्ष ओलीले संबोधन गर्नुभएको थियो ।

‘झुलाघाट–चिवाभञ्ज्याङ समृद्धिका लागि सङ्कल्प यात्राको उद्घाटनका बिहीवार बिहान ८.३० बजे हुँदैछ । एमाले अध्यक्ष नेपाली झन्डा फहराएर शुभारम्भ गर्ने कार्यक्रम रहेको केन्द्रीय प्रचार तथा प्रकाशन बिभाग बिभागका प्रमुख राजेन्द्र गौतमले जानकारी दिनुभयो ।

सङ्कल्प यात्राको समुद्घाटनपछि त्रिपुरा सुन्दरी मन्दिरको दर्शन,सहिद दशरथ चन्द, बलदेव रिचपलेको सालिकमा माल्यार्पणको कार्यक्रम छ । त्यसपछि बिहान ११ बजे गोठलापानीमा विशाल आमसभाको आयोजना गरिएको छ । त्यसपछि साँझ खोडपेमा बझाङका नेता कार्यकर्तासङको भेटघाट रहेको छ ।

यो यात्रा मध्य पहाडी लोकमार्गकेन्द्रित हो । सङ्कल्प यात्राका क्रममा स्थानीयसँग भेटघाट,सीमा समस्याका विषयमा छलफल र राष्ट्रिय एकताको सबल आधार निर्माण गर्ने उद्देश्यले अभियानको आयोजना गरिएको एमालेले जनाएको छ ।