जनता टाइम्स

१७ मंसिर २०८०, आईतवार १३:११

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा एक्कासी यात्रुको ह्याण्डब्यागमा आगो लागेपछि


काठमाडौं, मंसिर १७ । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलभित्र एक यात्रुको ह्याण्डब्यागमा एकाएक आगो लागेको छ ।

बोर्डिङ पास लिएर विमानमा चढ्नुभन्दा अगाडि प्रतिक्षालयमा बसिरहेका यात्रुको ह्याण्डब्यागमा एक्कासी आगो लागेको हो । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलका प्रवक्ता सुभाष साहका अनुसार एयर चाइनाको जहाजबाट चीन जान लागेका यात्रुको ह्याण्डब्यागमा आगो लागेको र आगो तत्काल निभाइएको थियो ।

प्रवक्ता साहका अनुसार ती यात्रुले पिठ्युँमा झोला बोकिरहेका थिए भने त्यही ब्यागभित्र रहेको पावरब्यांकमा जोडेर आइप्याड चलाइरहेका थिए । आइप्याड चलाइरहेको बेला पावरब्यांक पड्किएर झोलामा आगो लागेको हो ।

उहाँका अनुसार एक्कासी आगो लागेपछि ड्युटीमा रहेका प्रहरी र विमानस्थलका कर्मचारीहरुले तत्काल आगो नियन्त्रणमा लिएका थिए । विमानमा चढ्दा पावरब्यांक लगेजमा राख्न दिइँदैन । ह्याण्ड ब्यागमा राख्न भने पाइन्छ ।