जनता टाइम्स

९ फाल्गुन २०८०, बुधबार १५:१९

कांग्रेस नेता गणेश लामाले बन्धक बनाएर फिरौतीवापत करोडौं लेनदेनको कागज गराएको खुलासा


काठमाडौं, फागुन सत्तारूढ नेपाली कांग्रेसका नेता गणेश लामा समूहले गैर आवासीए नेपाली तथा एक ब्यवसायीलाईअपहरण गरी फिरौती स्वरुप करोडौंको लेनदेनको कागज गरेको रहस्य खुलेको

ब्यवसायी ज्ञानेंद्र खडकालाई कांग्रेस नेता लामा   सहदेब कक्षपतीलगायतको समूहले बन्धक बनाइफिरौतीस्वरूप सो कागजात गराएको पाइएको हो

खडकाले विज्ञप्ति निकाली सो समूहको आपराधिक कार्यको भण्डाफोर गर्नुभएको

खडकाका अनुसार लामा कक्षपतिले २०८० साल पुष २३ गते ललितपुर जिल्ला धोलाहिटी आदर्सटोलबाट अपहरण गरी सानेपा स्थित लण्डन हाउस होटलमा लगेर घन्टा भन्दा बढी कोठामाथुनेर बन्धक बनाइ धम्की त्रास बिच करकापमा फिरौती स्वरुप करोडौंको लेनदेनको कागज गरेकोथियो

खडकाले आज बिज्ञप्ति निकालेर भन्नुभएको , ‘डकैतहरुलाई पैसामोह भए जस्तै हामीलाई ज्यानकोसुरक्षा महत्वपूर्ण भएकाले समयमै सार्वजनिक गर्न सकिएन यहाँबाट निस्केर घरपरिवारलाई भनिस् पुलिसकोमा गइस् भने राम्रो हुँदैन भनेर त्रसित गरेकाले दिमागी रुपमा समेत ठूलो असर परेको पहिले आफू परिवार सुरक्षित स्थानमा हुनु अपराधीलाई कानूनी कठघरामा उभ्याउनु मेरो प्रमुखप्राथमिकता थियो त्यसैले आज सबै कानूनी प्रक्रिया सकेपछि हिम्मत जुटाएर यो लेख्दैछु