जनता टाइम्स

४ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार २३:२५

मनमैजुमा शंकास्पद अवस्थामा भेटियो दरबारमार्ग ट्राफिकमा कार्यरत प्रहरी जवानको शव


काठमाडौं, जेठ ४ । काठमाडौंको तारकेश्वर नगरपालिका ९, मनमैजुमा एक जना प्रहरी जवान मृत फेला परेका छन् ।

ट्राफिक प्रहरी प्रभाग, दरबारमार्गमा कार्यरत प्रहरी जवान युवराज घिमिरेको शव शंकास्पद अवस्थामा फेला परेको उपत्यका प्रहरी प्रमुख प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक (एआईजी) दीपक थापाले बताउनु भयो । सो बिषयमा स्थानीयले खबर गरेपछि घटनास्थलमा अनुसन्धानमा टोली परिचालन गरिएको एआइजी थापाले जानकारी दिनुभयो ।

बिहीबार ड्यूटी सकेर निस्किएका उनी त्यसपछि कार्यालयमा फर्किएका थिएनन् । अपराह्न मृत भेटिएको खबर आएपछि उपत्यका अपराध अनुसन्धान कार्यालयका प्रमुख एसएसपी सानुराम भट्टराई, जिल्ला प्रहरी परिसर, काठमाडौंका प्रमुख एसएसपी वसन्त रजौरेसहित प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो (सीआईबी) को टोली घटनास्थलमा पुगेको हो ।

घटनास्थलमा पुगेका एक प्रहरी अधिकृतका अनुसार, निर्माणाधीन घरको तल उनी मृत अवस्थामा भेटिएका हुन् । खोटाङ घर भएका घिमिरे सामाखुशीमा बस्दै आएका थिए । प्रहरीले मनमैजुसम्म उनी कसरी पुगे भन्ने विषयमा अनुसन्धान भइरहेको बताएको छ ।