जनता टाइम्स

३१ असार २०७७, बुधबार १६:२९

कोरोना अपडेट : देशभर थपिए ११६ जना संक्रमित, ६५७ जना डिस्चार्ज, कुल १७१७७


काठमाडौं, असार ३१

पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा ११६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता प्रा.डा. जागेश्वर गौतमले आज आयोजित नियमित पत्रकार सम्मेलनमा पछिल्लो २४ घण्टामा ११६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको जानकारी दिनुभयो ।

उहाँका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा देशभरका २५ ओटा प्रयोगशालामा गरिएको ५ हजार ९० जनाको रियल टाइम पिसिआर परीक्षण गर्दा सो संख्यामा संक्रमित पुष्टि भएको हो । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या १७ हजार १७७ जना पुगेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोनामुक्त भई ६५७ जना डिस्चार्ज भएका छन् ।

हालसम्म नेपालमा डिस्चार्ज हुनेको जम्मा संख्या ११ हजार २५ जना डिस्चार्ज भएका छन् । हाल क्वारेन्टाइनमा रहेको संख्या २४ हजार ५२७ जना रहेका छन् । देशका विभिन्न अस्पतालका आइसोलेसनमा ६ हजार ११३ जना रहेका छन् । रौतहटका ३६ वर्षका एक पुरुषको मृत्यु भएको छ । योसँगै हालसम्म नेपालमा कोरोना भाइरस संक्रमण (कोभिड–१९) बाट मृत्यु हुनेको संख्या ३९ पुगेको छ ।