Untitled Document

फेसियल हाउस लक्जरी ब्राञ्चमा ‘मिस डिभा”

काठमाडौ । फेसियल हाउसले गर्दै आएको अन्तरक्रिया कार्यक्रमलाई निरनतरर्ता दिने क्रममा ‘मिस डिभा नेपाल’ का प्रतियोगीहरुसंग बिहिबार अन्तरक्रिया गरेको छ । कार्यक्रममा बोल्दै फेसियल हाउसका वरिष्ठ सौन्दर्यविद तथा सञ्चालक सुषमा महराले सौन्दर्यका विषयमा बिभिन्न टिप्सहरु दिएको थियो ।

महराका अनुसार प्रतियोगीताहरुमा भाग लिईसकेपछि समाजले हेर्ने दृष्टिकोण फरक हुने भएकोले बाहिरी आवरणमात्रै नभई भित्रैदेखि सफा हुन जरूरी भएको बताउनुभयो । उधारणका लागि नेपाल आईडियलका प्रतियोगिहरु लाई लिन सकिने उहाँको भनाई छ ।

छालाको प्रकृति अनुसारको मेकअप र सौन्दर्य प्रशाधनको प्रयोगमा सजग हुनपर्नेमा सहभागीहरूको ध्यानाकर्षण समेत गराउनुभयो । कार्यक्रममा मोडल हन्ट नेपालका फष्ट रनरअप लक्की खडकीले आफ्नो भनाईहरु राखेको थियो । त्यसैगरि ड्रेस डिजाईनर प्रेम डिओले फेसल हाउस संगको सहकार्यमा बिभिन्न कार्यक्रम आयोजना गर्न लागेको समेत बताउनु भयो

December 15, 2017मा प्रकाशित

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *