जनता टाइम्स

१३ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार ००:००

निर्वाचित मेयर बालेनलाई केशब स्थापितले भने : काठमाडौँको विकास र समृद्धिसँगै तपाईँले चालेका हरेक सकारात्मक काममा रचनात्मक सहयोग रहने छ


काठमाडौँ, जेठ १३ काठमाडौँ महानगरपालिकाको मेयरमा पराजित नेकपा एमालेका उम्मेदवार केशब स्थापितले नवनिर्वाचित मेयरबालेन शाहलाई बधाई दिनुभएको आज मतदातालाई धन्यवाद ज्ञापन गर्दै स्थापितले बालेनलाई बधाई दिनुभएको हो

पाँच वर्षे कार्यकालमा तपाईँको विपक्षमा मतदान गर्ने मतदाताको पनि मन जित्ने काम गर्नुहुने भन्ने अपेक्षा पनि लिएको छु काठमाडौँको विकास समृद्धिसँगै तपाईँले चालेका हरेक सकारात्मक काममा रचनात्मक सहयोग अवश्य रहने यद्यपि, तपाईँलेगरेका रहेक कमजोरीमा भने निरन्तर खवरदारी अवश्य गरिरहने छु,’ स्थापितले भन्नुभएको

यस्तो स्थापितको कुरा

धन्यवाद ज्ञापन

मुलुकको संघीय राजधानीमा अवस्थितकाठमाडौँ महानगरपालिकामा नेकपा (एमाले)को तर्फबाट मेयर पदको उम्मेदवार बनेकोतपाईँहरु सबैलाई विदितै सबै भन्दा पहिला मलाई विश्वास गरेर मेयर पदको उम्मेदवारका लागि अवसर दिने पार्टी नेकपा (एमाले) प्रति आभार व्यक्त गर्न चाहन्छु।

पटकपटक लडेर पनि फेरि धुलो टक्टक्याएर उठेको व्यक्ति हुँ।  त्यसैले मैले यो लोकतान्त्रिक अभ्यासमा हारजितलाईसामान्यरुपमा लिएको छु काठमाडौँ मेरो पुस्तौपुस्ता जन्मिएको माटो हो। त्यसैले मलाई यहाँको माटो, यहाँको सम्पदा, यहाँकोसँस्कृति, यहाँको विकास, यहाँको समृद्धिप्रति अगाध स्नेह , अगाध प्रेम छ।

जनताको सेवक भएर काम गर्ने मेरो आकाङ्क्षाले यो पटकको निर्वाचन परिणामसँगै सफलता प्राप्त गर्न सकेन् यद्यपि, यहाँको विकास यहाँको समृद्धिप्रतिको मेरो आकाङ्क्षा अलिकति पनि  धरमराएको छैन।

निर्वाचनमा पराजय भोग्दै गर्दाकाठमाडौँ महानगरपालिकामा मेयर पदमा निर्वाचित बालेन साहलाई शुभकामना भन्न चाहन्छु काठमाडौँ महानगरवासीले तपाईँमाथि भरोसा गर्दै मतपेटिकामा खसालेका हरेक पत्रपत्रको तपाईँले सम्मान गर्नुहुनेछ भन्ने मैले अपेक्षालिएका छु

पाँच वर्षे कार्यकालमा तपाईँको विपक्षमा मतदान गर्ने मतदाताको पनि मन जित्ने काम गर्नुहुने भन्ने अपेक्षा पनि लिएको छु काठमाडौँको विकास समृद्धिसँगै तपाईँले चालेका हरेक सकारात्मक काममा रचनात्मक सहयोग अवश्य रहने यद्यपि, तपाईँलेगरेका रहेक कमजोरीमा भने निरन्तर खवरदारी अवश्य गरिरहने छु

लोकप्रिय मतसहित उपमेयर पदमा विजयी हुनुहुने सुनिता डंगोललाई पनि शुभकामना व्यक्त गर्न चाहन्छु तपाईँ आशा बोकेको युवाहो, तपाईँले आफ्नो कार्यकालमा सबै महानगरवासीको सेवक भएर काम गर्नुहुने भन्ने विश्वाससहित शुभकामना व्यक्त गर्न चाहन्छु

नेकपा (एमाले)को तर्फबाट उम्मेदवार बनेर विजयी प्राप्त गर्नुभएका अध्यक्ष विभिन्न वडाबाट विजयी हुनु भएका सदस्यहरु सबैलाईशुभकामना व्यक्त गर्दै सबैको साझा जनप्रतिनिधि भएर आफ्नो कार्यकालमा सेवा प्रवाह गर्न पनि आग्रह गर्दछु त्यसैगरी अन्य दलबाटनिर्वाचित जनप्रतिनिधिलाई पनि शासक होइन सेवक भएर काम गर्न आग्रह गर्दछु।   

अन्त्यमा, मलाई विश्वास गरेर मतदान गर्नुहुने मतदाता, महानरवासी, मेरो उम्मेदवारी दर्तासँगै मेरो चुनावी अभियानमा खटिनु भएकापार्टीको विभिन्न तहतप्कामा रहनु भएका कमरेडहरु, सुभेच्छुक, स्वयंसेवक, सञ्चारकर्मी मित्रहरु, सुरक्षाकर्मी सबैमा हार्दिक कृतज्ञताव्यक्त गर्दै आगामी दिनमा पनि तपाईँहरुकै साथमा रहने प्रण व्यक्त गर्दछु

धन्यवाद

केशव स्थापित