जनता टाइम्स

१६ भाद्र २०७६, सोमबार १४:०२

तीजको गीतमा छमछमी नाचे अमेरिकी राजदुत (भिडियोसहित)


काठमाडौं, भदौ १६ । नेपालका लागि अमेरिकी राजदूत र्यान्डी बेरी पनि तीजको गीतमा छमछमी नाचेका छन । तीज मनाइरहेका नेपाली महिलाहरु उपस्थित कार्यक्रममा उनीहरुसँगै राजदूत बेरी छमछम नाचेका हुन ।

तीजको रहर आयो बरिलै… भन्ने बोलको गीतमा नेपाली महिलाहरु नाचिरहेका थिए । एक्कासी गीत बज्यो, दीदी बैनी मात्रै नाच्छन जहिले पनि तीजमा, हामी पनि नाच्नुपर्छ बीचबीचमा भन्ने गीत बज्यो । अमेरिकी राजदुत र्याण्डीबेरीले थाम्नै सकेनन । अनि छमछमी नाचे ।

नेपालस्थित अमेरिकी दूतावासले तीजको अवसरमा शुभकामना पनि दिएको छ । ‘रङ्गीचङ्गी, रमाइलो, र खुशीयालीले भरिएको पर्व हरितालिका तीजले तपाईंहरू सबैको जीवनमा खुशी, शान्ति र धेरै भन्दाधेरै परिवार तथा साथीहरूसँग रमाउने क्षण ल्याओस,’ उक्त सन्देशमा भनिएको छ, ‘नेपालस्थित अमेरिकी मिशनको तर्फबाट तीजको धेरै धेरै शुभकामना ।’

हेर्नाेस भिडियो