जनता टाइम्स

२१ जेष्ठ २०७९, शनिबार ०८:१८

ओमानसँग नेपाल पराजित


काठमाडौं, २१ जेठ । एएफसी एसियन कप छनोटको तयारीमा कतारमा रहेको नेपाली फुटबल टोली ओमानसँगको मैत्रीपूर्ण खेलमा पराजित भएको छ । कतारको सुहिम बिन हामद स्टेडियममा शुक्रबार राति भएको खेलमा नेपाल ओमानसँग २-० ले पराजित भएको हो ।

ओमानको जितमा ओमार अल मलिकी र इशाम अल सुभीले एक एक गोल गरे ।कुवेतमा एसियन कप छनोट खेल्न जानुअघि नेपालले कतारमा तयारी गर्दै तीन वटा अभ्यास खेल खेलेको थियो ।जसमा टिमोर लिस्टेको यू–२३ टोलीसँग २-२ गोलको बराबरी खेलेको नेपालले श्रीलंकासँग १(१ को बराबरी खेलेको थियो ।

कतारमा तयारीपछि नेपाली टोली उतैबाट शनिवार कुवेत जाने अखिल नेपाल फुटबल संघ एन्फाले जनाएको छ ।एसियन कप छनोटमा नेपाल समूह ए मा छ । यस समूहमा जोर्डन, कुवेत र इन्डोनेसिया छन् ।नेपालले छनोटको पहिलो खेल जुन ८ मा जोर्डनसँग खेल्नेछ भने कुवेतसँग जुन ११ र इन्डोनेसियाविरुद्ध जुन १४ मा खेल्नेछ ।