जनता टाइम्स

१५ मंसिर २०७९, बिहीबार १४:१४

बैतडीमा एक युवतीको विभत्स हत्या, एक बालिका घाइते


बैतडी १५ मंसिर । बैतडीमा एक युवतीको धारिलो हतियारले घाँटी रेटेर विभत्स तरीकाले हत्या गरेको अवस्थामा शव फेला परेको छ । साथै अर्की एक बालिका घाइते अवस्थामा फेला परेकी छिन् । पञ्चेश्वर गाउँपालिका–४ का धनी लुहारकी २१ वर्षीया छोरी माया लुहारको घाँटी रेटी हत्या गरेको अवस्थामा शव फेला परेको हो । उनको शव शिवनाथ गाउँपालिका–६ को शिवनाथ मन्दिर नजिकै जंगलमा फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

यसैगरी, पञ्चेश्वर–४ कै भरत लुहारकी १५ वर्षीया छोरी नेहा लुहारको घाँटीमा धारिलो हतियार प्रयोग गरी गम्भीर घाइते बनाएको अवस्थामा शिवनाथ गाउँपालिका र पञ्चेश्वर गाउँपालिकाको सीमानामा पर्ने लामाडाँगा भन्ने स्थानमा फेला परेकी हुन् । घाइते नेहालाई उपचारको लागि धनगढी रेफर गरिएको छ । उनको पनि घाँटीको रुद्रघण्टीमाथिको भाग धारिलो हतियार प्रयोग गरि काटिएको हुनाले बोल्न सक्ने स्थितिमा नरहेको बताइएको छ ।

उनलाई उपचारको लागि धनगढी लगिएको छ । माया र नेहा मंगलबार लुगा सिउन भनी घरबाट गएका र राति अबेरसम्म पनि नफर्किएपछि खोजतलास गर्दा माया मृत अवस्थामा भेटिएकी र नेहा घाइते अवस्थामा भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बैतडीका सूचना अधिकारी लोकराज जोशीले जानकारी दिनुभयो । घटनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।