जनता टाइम्स

१६ माघ २०७९, सोमबार १४:१७

धनाढ्य महिलाको यौन लिप्सा : नाबालिक केटालाई रक्सी ख्वाएर शारीरिक सम्बन्ध


एजेन्सी, १६ माघ । ठाणे पुलिसले सोमबार एक ३२ वर्षीया महिला विरुद्ध एक १६ वर्षीय नाबालिग केटालाई यौन दुर्व्यवहार गरेको आरोपमा मुद्दा दर्ता गरेको छ। पीडितकी आमाले यस विषयमा प्रहरीलाई जानकारी दिई मुद्दा दर्ता गराएकी थिइन् । पीडित महिलाका तीन सन्तान रहेको र आफन्तको छिमेकी भएको पीडितकी आमाले बताइन् । आरोपित महिला विरुद्ध मुद्दा दर्ता गरिएको छ र छिट्टै पक्राउ गरिनेछ।

प्रहरीलाई प्राप्त जानकारीका अनुसार आरोपी महिला बारम्बार मुम्बई आउन थालेकी थिइन् र बिस्तारै नाबालिग केटासँग मित्रता गरिन् । उजुरीलाई उद्धृत गर्दै, ठाणेको कल्याणको कोलसेवाडी पुलिस स्टेशनका एक अधिकारीले भने कि आरोपी महिलाले नाबालिगलाई रक्सी पिउन बाध्य पारेर उनीसँग यौन सम्बन्ध राख्थिन् । उजुरीका अनुसार केटा स्कुल छाडेर नासिकमा महिलालाई भेट्न जाने गर्दथे । यति मात्र होइन, आरोपित महिलाले नाबालिग केटालाई धेरै आपत्तिजनक भिडियोहरू पनि देखाएको आरोप पनि छ ।

प्रहरी अधिकारीले यो सबै सन् २०१९ देखि डिसेम्बर २०२२ सम्म भएको बताए । त्यसपछि नाबालिगकी आमाले यो कुरा थाहा पाइन् र प्रहरीमा उजुरी दिएकी थिइन् । उजुरीका आधारमा आरोपी महिला विरुद्ध यौन अपराधबाट बालबालिकाको संरक्षण (पोक्सो) र बाल न्याय (बालबालिकाको हेरचाह र संरक्षण) ऐन अन्तर्गत मुद्दा दर्ता गरिएको छ । तर, अहिलेसम्म उक्त घटनामा महिला पक्राउ परेकी छैनन् ।