जनता टाइम्स

७ फाल्गुन २०८०, सोमबार १९:२४

कांग्रेस महासमिति बैठकको रौनक ‘तस्बिरहरू’


काठमाडौं, ७ फागुन । कांग्रेस महासमिति बैठक आजबाट ललितपुरको गोदावरीमा सुरु भएको छ । बैठकको उद्घाटन सभापति शेरबहादुर देउवाले गर्नुभएको हो । बैठकमा देउवासहित उपसभापति पूर्णबहादुर खड्का, धनराज गुरुङ, महामन्त्री गगन थापा विश्वप्रकाश शर्मासहित पार्टी पदाधिकारीसहित देशभरबाट करिब २३ सय प्रतिनिधि सहभागी छन् ।

बैठक उद्घाटनपछि उपसभापति पूर्णबहादुर खड्काले नीति प्रस्ताव, महामन्त्री गगन थापाले सांगठनिक प्रस्ताव, अर्का महामन्त्री विश्वप्रकाश शर्माले राजनीतिक प्रस्ताव, प्रवक्ता डा. प्रकाशशरण महतले नेपालको वर्तमान आर्थिक अवस्था, सम्भावना र भावी दिशासम्बन्धी प्रतिवेदन र लेखा समिति संयोजक श्यामकुमार घिमिरेले लेखा परीक्षण प्रतिवेदन पेस गर्नेछन् ।

प्रदिवेदन मंगलबार प्रस्तुत हुने छन् । बैठकस्थल गोदावरी क्षेत्र यतिवेला झकिझकाउ भएको छ । बैठकमा सहभागी हुन आउनेलाई विभिन्न सांस्कृतिक झाँकीले स्वागत गरिएको थियो ।