janatatimes

२२ चैत्र २०८०, बिहीबार ०८:५४

पहाडी भेगका केही ठाउँमा चट्याङसहित हल्का वर्षाको सम्भावना


काठमाडौं, २२ चैत्र ।  आज पहाडी भेगका केही ठाउँमा पानी पर्ने र अरु ठाउँमा मौसम सफा रहने मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । महाशाखाका अनुसार कर्णाली, कोशी, बाग्मती, गण्डकी र सुदूरपश्चिम प्रदेशका पहाडी भेगका एक\दुई ठाउँमा चट्याङ्गसहित हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको महाशाखाले जनाएको छ ।

त्यस्तै कोशी, गण्डकी र कर्णाली प्रदेशको उच्च पहाडी तथा हिमाली भेगका एक\दुई ठाउँमा हल्का हिमपातको सम्भावना रहेको छ । हिजो कास्की, मनाङ र गोरखाका केही ठाउँमा वर्षा भएको मौसमविद् रोजन लामिछानेले जानकारी दिनु भयो ।पछिल्लो २४ घण्टामा कास्कीको माछापुच्छ्रे बेसक्याम्पमा ३५ दशमलव २ मिलिमिटर, मनाङमा ५ दशमलव ४ मिलिमिटर र गोरखामा शून्य दशमलव ९ मिलिमिटर वर्षा मापन भएको छ ।पश्चिमी वायु र स्थानीय वायुको आंशिक प्रभावले मौसम बदली भएको मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।