जनता टाइम्स

२६ चैत्र २०८०, सोमबार ०१:३१

एमाले सोलुखुम्बुको अध्यक्षमा बास्तोला निर्वाचित, चुनावबाट यस्तो बन्यो पदाधिकारी टीम


सोलुखुम्बु, चैत २६ । नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी सोलुखुम्बुको अध्यक्षमा डुफकुमार बास्तोला दोस्रो कार्यकालका लागि निर्वाचित हुनुभएको छ ।

आइतवार बिहान सम्पन्न आठौँ जिल्ला अधिवेशनबाट पार्टीका निवर्तमान जिल्ला अध्यक्ष बास्तोला अर्को कार्यकालका लागि भारी मतसहित विजयी हुनुभएको हो । बास्तोलाले दुई सय ५५ मत प्राप्त गरी जीत निकाल्नु भएको हो । उहाँका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी हर्कबहादुर राईले एक सय २५ मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।

यस्तै, उपाध्यक्षमा शिशिर राई दुई सय ७७ मतसहित निर्वाचित हुनुभयो । उहाँका प्रतिद्वन्द्वी रामकाजी श्रेष्ठले ८९ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । यसैगरी सचिवमा कल्पना राई, उपसचिव खुलामा मिङमाछिरी शेर्पा, सहसचिव महिलामा मोहनकुमारी कार्की विजयी हुनुभएको छ ।

उपसचिव खुलाका लागि पाँचजना र महिला उपसचिवका लागि चारजना उम्मेदवार चुनावी प्रतिस्पर्धामा थिए। ९० सदस्यीय जिल्ला कमिटी चयनका लागि चार सय २० जनाले मतदान गरेका थिए। गत शुक्रबारदेखि सुरु भएको आठौँ जिल्ला अधिवेशनमा सहमतिको प्रयास असफल भएपछि शनिबार निर्वाचन भएको हो।