जनता टाइम्स

२ असार २०८१, आईतवार १४:४४

जनप्रतिनिधिहरुले बहिष्कार गरेपछि काठमाडौं महानगरको नगरसभा स्थगित


काठमाडौं, २ असार । काठमाडौं महानगरपालिकाको नगरसभाको १५ औं अधिवेशनको दोस्रो बैठक स्थगित भएको छ । आज नगरसभा बैठक सुरु भएपछि एमाले र कांग्रेसबाट निर्वाचित भएका जनप्रतिनिधिहरुले बहिष्कार गरेपछि नगरसभा असार १० गतेसम्मका लागि स्थगित गरिएको हो ।

बैठक सुरु हुनासाथ महानगर प्रमुख बालेन शाह (बालेन्द्र)ले आर्थिक वर्ष २०८१/८२ का लागि जेठ ३२ गते प्रस्तुत भएका वार्षिक नीति तथा कार्यक्रममाथि बोल्न चाहने सदस्यहरुलाई ५ मिनेटभित्र नाम टिपाउन समय दिनुभएको थियो । त्यसपछि केहि जनप्रतिनिधिहरुले बैठक बहिष्कार गरेपछि शाहले बैठक स्थगित गर्नुभएको हो ।

बैठक स्थगित भएपनि मेयर शाहले एमाले र कांग्रेसको धङधङी बोकेर नगरसभामा नआउन चेतावनी दिनुभएको थियो । उहाँले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमार्फत ३ जना नेताले गर्दा, १६० जना जनप्रतिनिधिको बोल्ने अधिकार हनन भएको समेत उल्लेख गर्नुभयो ।