Single Top Ad

 

मनोरञ्जनमोडलसमाचार

हिट हुँदै काउली बुढीको तीज ब्याटल गीत ‘बालै फरर’ (भिडियो सहित)

काठमाडौं, असार २२

नेपाली महिलाहरुको महानपर्व हरितालिका तीज नजिकिँदै गर्दा काउली बढी (सन्ध्या बुढा) ले गित निकाल्नुभएको छ । कोरोना महामारी र बन्दाबन्दीको समयमा पनि नेपाली सांगीतिक बजारमा चहलपहल बढेसँगै कलाकारहरु तीज गीत रेकर्डिङ र सुटिङमा दौडधुप गरिरहेका छन् । करिब ३ महिना थला परेको सांगीतिक बजारमा पछिल्लो दुई साता यता १ दर्जन बढी नयाँ तीज गीत डिजिटल बजारमा आइसकेको छ । चर्चित लोक दोहोरी गायक र गायिका सन्ध्या बुढाको ‘बालै फरर’ नामक तीज गीत बजारमा आएको छ।

चर्चित गायक मोहन खड्काको लय तथा चर्चित सर्जक नेत्र अर्यालको शब्द तथा बिशाल निरौलाको एरेंजमा सन्ध्या बुढा र मोहन खड्काको आवाजमा गीत बालै फरर सार्वजनिक भएको हो । चर्चित निर्देशक बिक्रम चौहानको निर्देशन, कारण चैसिरको छायांकन तथा अमृत चापागाईंको सम्पादन रहेको गीतमा चर्चित कलाकार रामचन्द्र अधिकारी, ओबी रायमाझी, सन्ध्या बुढा र प्रकाश सापकोटाको अभिनय रहेको छ।

हेर्नुहोस् भिडियो

Comment here