१८ फाल्गुन २०७७, मंगलबार ००:००

सरकारसँग वार्ता गर्न ‘प्रकाण्ड’को नेतृत्वमा विप्लवको वार्ता टोली


काठमाडौ, फागनु १८

सरकारले वार्ता गर्न दुई सदस्यीय टोली बनाएको केही घण्टापछि नै नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेकपाले पनि वार्ता टोली घोषणा गरेको छ ।

विप्लव समुहले पार्टीका प्रवक्ता खड्गबहादुर विश्वकर्मा ‘प्रकाण्ड’को संयोजकत्वमा दुई सदस्यीय टोली गठन गरेको हो । दुई सदस्यीय टोलीमा प्रकाण्डसँगै उदयबहादुर चलाउने ‘दिपक’ रहनु भएको छ । यसअघि पुस दोस्रो साता बसेको विप्लव नेकपाको केन्द्रीय समिति बैठकले बनाएको वार्ता टोलीलाई नै निरन्तरता दिइएको हो । विप्लवले मंगलबार विज्ञप्ती निकाल्दै नेपाल सरकारसँग देशका राजनीतिक, आर्थिक र राष्ट्रिय स्वाधिनताका विषयमा वार्तामा बस्न पार्टी तयार भएको उल्लेख गर्नुभएको छ ।

सरकारले केही समय अगाडी गृहमन्त्री रामबहादुर थापा ‘बादल’को संयोजकत्वमा दुई सदस्यीय वार्ता टोली गठन गरेको थियो । टोलीमा प्रधानमन्त्रीका विदेश मामिला सल्लाहकार डा. राजन भट्टराई सदस्य रहनु भएको छ । सरकार र विप्लव समुहबीच केही दिनमै वार्ता हुने अपेक्षा दुवै पक्षले गरेका छन् ।