जनता टाइम्स

१० जेष्ठ २०७९, मंगलवार ०८:०९

तुलसीपुरमा मेयर–उपमेयरमा एमालेको अग्रता कायमै , अहिले सम्म मत गणना कति ?


काठमाडौँ, जेठ १०  । दाङको तुलसीपुर उपमहानगरपालिकामा ५९ हजार ५ सय ६३ मत गन्दा नेकपा एमालेका मेयर पदका उम्मेदवार टीकाराम खड्का र उपमेयरकी उम्मेदवार स्यानी चौधरीको अग्रता कायमै छ। मेयरमा खड्काले २४ हजार ८ सय ९१ र उपमेयरमा चौधरीले २४ हजार ५ सय ७२ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । मेयरमा गठबन्धनबाट नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार गेहेन्द्र गिरीले २३ हजार २ सय ६ मत प्राप्त गर्नुभएको छ। मेयरमा एमालेका खड्का र गिरी बीचको मतान्तर १६८५ रहेको छ। त्यस्तै उपमेयरमा गठबन्धनबाट नेकपा एकीकृत समाजवादीका जोगबहादुर राना मगरले १७ हजार ३३३ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । उपमेयरमा एमालेकी चौधरीले अहिलेसम्म समाजवादीका राना भन्दा ७ हजार २ सय ३९ मत बढी प्राप्त गर्नुभएको छ ।

अहिले तुलसीपुर – १२, १५ र १६ नम्बर वडाको मत गणना जारी छ। तुलसीपुरमा ७४ हजार ३ सय ३७ मत खसेको थियो। अहिलेसम्म एमालेले ७, काँग्रेसले ४ र माओवादी केन्द्रले २ वडाहरू जितेका छन्।