जनता टाइम्स

७ असार २०७९, मंगलवार २०:१३

कलेज पढने छात्रासँग सेक्सको प्रस्ताव राख्ने दुई शिक्षक पुर्पक्षका लागि जेल चलान


काठमाडौं, असार ७ । कलेज पढने छात्रालाई यौन सम्पर्कको प्रस्तावसहित यौन दुर्व्यवहार गरेको आरोपमा पक्राउ परेका चाबहिलस्थित सेन्ट लरेन्स कलेजका एक शिक्षक र कोर्ष को–अर्डिनेटरलाई अदालतले जेल चलानको आदेश दिएको छ ।

मंगलबार जिल्ला अदालत काठमाडौंले शिक्षक काठमाडौं कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका–७ का ५१ वर्षीय राजन कुमार पौडेल र कलेजका कोर्ष को–अर्डिनेटर काभ्रेपलाञ्चोकको भुम्लु गाउँपालिका–१ स्थायी ठेगाना भइ हाल काठमाडौं कागेश्वरी मनोहरा नगपालिका–८ बस्ने वर्ष ४७ वर्षीय जनार्दन अधिकारीलाई पुर्पक्षका लागि जेल चलानको आदेश दिएको हो ।

कलेजमा अध्ययनरत केही छात्रालाई यौन दुर्व्यवहार गरेको भन्दै उनीहरुविरुद्ध विद्यार्थी आन्दोलित भएका थिए । उनीहरुविरुद्ध पीडितका अभिभावकले प्रहरी वृत्त गौशालामा जाहेरी दिएका थिए । पीडित बिद्यार्थीहरुले अधिकारीले श्रीमतीसँग मजा आएर मसँग सेक्स गर्न तयार छौं भन्दै यौन दुब्र्यवहार गर्ने गरेको बताएका थिए ।