जनता टाइम्स

२९ श्रावण २०७९, आईतवार २०:२४

बिना ब्लाउजको उर्फी जावेदको त्यो पारदर्शी साडी . . .


एजेन्सी, २९ साउन । आजकल, ‘बिग बोस ओटीटी’ प्रतियोगी उर्फी जावेद आफ्नो फेसनले मानिसहरूको टाउको रिंगाइरहेकी छिन् । उनको ड्रेसिङ सेन्स देखेर धेरै पटक मानिसले आँखा बन्द गर्नुपर्ने बाध्यता हुन्छ । कहिले के गर्छिन कसैलाई थाहा हुदैन।

हालसम्म उर्फीले आफ्नो पोशाक गिलासदेखि ब्लेडसम्मको बनाएकी छिन् । एउटा कुरा भन्नै पर्छ कि, तपाईलाई उनको ड्रेसिङ सेन्स मन परोस् वा नपरोस्, तर त्यसलाई बेवास्ता गर्न गाह्रो हुनेछ। तपाईले उर्फीले गरिन् भनेर सोच्न पनि भ्याउनुहुन्न ।

ब्लाउज बिनाको साडी लगाएर क्यामेराको अगाडि
उर्फी जावेदले फेरि एकपटक फ्यानलाई आँखा बन्द गर्न बाध्य पारिन् । उर्फीले आफ्नो इन्स्टाग्राम स्टोरीमा भिडियो पोस्ट गरेकी छिन् । यो भिडियोमा उर्फीले आफ्नो बोल्डनेसको प्रमाण दिएकी छिन् । उर्फीको यो भिडियोमा पञ्जाबी गीत बजिरहेको छ ।

त्यहाँ उनले साडी लगाएकी छिन्, तर त्यो पनि ब्लाउज बिना। ब्लाउज बिनाको साडी लगाएकी उर्फी क्यामेराको अगाडि हिँडिरहेको र पछाडि फर्केर हत्यारा पोज दिएको देखिन्छ। यस क्रममा उनको कपाल खुल्ला हुन्छ । उनको शैलीले फेरि सबैलाई चकित बनाएको छ ।

बिरामी थिइन्
तपाईलाई थाहा नहुनसक्छ हालै अस्पतालमा भर्ना भएको उर्फीको तस्बिर सार्वजनिक भएको थियो। यो तस्विरमा अभिनेत्रीको बिग्रँदै गएको अवस्था देखेर फ्यानहरु चिन्तित भए ।

यो तस्विरमा उर्फी अस्पतालको बेडमा बसेको देखिएकी छिन् । त्यही क्रममा उनको अगाडि टेबलमा खाना राखिएको थियो र उनी खाँदै गरेको देखिन्छ । तस्विरमा उर्फी निकै कमजोर देखिन्थिन् । यसैबीच सामाजिक सञ्जालमा उनका फ्यानहरुले अभिनेत्रीको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गरिरहेका थिए ।

अहिले उर्फीलाई निको भएको छ र अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएर घर आएकी छिन् ।