जनता टाइम्स

१० कार्तिक २०७९, बिहीबार १६:३१

जेफ्री डामरप्रति फ्यान भए ‘पागल’, केटीहरू पेन्टी फुकालेर फाल्दै ‘आइ लभ यु’ भन्छन्


एजेन्सी, १० कात्तिक । अमेरिकाका कुख्यात सिरियल किलर जेफ्री डाहमरको जीवनमा आधारित नेटफ्लिक्स शृङ्खला ‘अस्फाल्ट–मोन्स्टर : द जेफ्री एसफाल्ट स्टोरी’ गत महिना रिलिज भएको थियो ।

यो सिरियल दर्शकहरु माझ धेरै हिट भयो । यसको लोकप्रियता बढ्दै गएपछि दर्शकले शृङ्खला हेरेको अनुभव सामाजिक सञ्जालमा सेयर गरिरहेका छन् । केही मानिसहरू यस श्रृंखलाबाट यति प्रभावित भए कि तिनीहरू अस्फाल्टका ८६ वर्षीय बुबा लियोनेल डाहमरको घरमा पुगेका छन् ।

वृद्ध लियोनेल अस्फाल्ट ओहायोको शान्त गाउँमा बस्छन् जसले नयाँ श्रृंखला बाहिर आएदेखि केही अनौठो घटनाहरूको सामना गरिरहेका छन् । द सनले रिपोर्ट गरे अनुसार, लियोनेलको हेरचाह गर्ने जेबले भने कि एक पटक लगभग २० वर्षकी एउटी युवतीले आफूले लगाइराखेको अन्डरवियर फुकालेर लियोनेलको घर बाहिर फ्याँकिन् । उनले भने, ‘एकपल्ट घरमा एउटी महिला आएकी थिइन् । उसले आफ्नो पेन्टी फुकालेर आँगनमा फालिदिइन् ।’

जेबले चिमटाले अंडरवियर उठाउनु परेको बताए । उनले महिलाले आफ्नो अन्डरवियर फ्याँकेकी थिइन् र आइ लभ यु लियोनेल’ भनेर चिच्याएकी थिइन् ।

जेफ्री एस्फाल्टमा श्रृंखला आउँदा ‘फ्यानहरू’ उत्साहित हुन्छन् 

जेबले जेफ्री डामरमा आधारित फिल्म वा शृङ्खला सार्वजनिक हुँदा यस्ता घटना हुने र ‘फ्यानहरू’ उत्साहित हुने बताए । यसअघि एकजना वृद्धको घरमा पुगेर ‘आक्रामक’ व्यवहार गरेको उनले बताए । ती व्यक्ति कारबाट त्यहाँ पुगे र लियोनेललाई भेट्न चाहन्थे । मानिस अग्ली थिइन् र उत्ताउलो व्यवहार गरिरहेकी थिइन्। उनलाई बाहिर निकाल्न जेबले आफूसँग बन्दुक भएको बताउनु परेको थियो ।

१७ जना मारिए, जेलमा मारिए
जेफरी डामर वा जेफ डामरलाई ः‘बल(भबतभच या ःष्धिबगपभभ’ भनिन्थ्यो । उनले मानिसहरूलाई मार्ने मात्र होइन तिनीहरूको मासु पनि खान्थे । समाचारका अनुसार उनले आफ्नो जीवनमा १७ वटा हत्या गरेका थिए ।

युवाहरुलाई लागुऔषध खुवाउने र उनीहरुको शरीरमा अनौठो प्रयोग गर्ने गर्दथे । उसले मानिसको शरीर काट्ने, भित्री अंग निकाल्ने र कहिलेकाहीँ केही खाने पनि गर्दथ्यो । १९९२ मा उनलाई १६ पटको आजीवन कारावासको सजाय सुनाइयो र १९९४ मा जेलमा उनको हत्या गरियो ।