जनता टाइम्स

७ माघ २०७९, शनिबार १६:२२

जिद्दी प्रेमिका, ४८ घण्टादेखि प्रेमीकै ढोकामा धर्ना


एजेन्सी, ७ माघ । महेशपुर गाउँमा एक प्रेमिका दुई दिनदेखि प्रेमीको ढोकामा बसिरहेकी धर्ना दिइरहेकी छन् । प्रेमी घरबाट फरार भएका छन् भने आफन्तले मुख्य ढोकामा ताला लगाएका छन् । प्रेमिका भने चिसोमा खुल्ला आकाशमुनि आफ्नो प्रेमीलाई पर्खिरहेकी छन् । सूचना पाएपछि पञ्चायतका प्रमुख मनोजकुमार महतोले बालिकालाई भेटेर खाना खुवाएका थिए । प्रेमी उत्तम महतो महेशपुर गाउँका हुन् ।

चार वर्षदेखि थियो प्रेम

२० वर्षीया एसएसएलएनटी १०ं२ इन्टर पास विद्यार्थीले धनबादको पेप्सी कम्पनीमा कार्यरत उत्तमसँग विगत चार वर्षदेखि प्रेम सम्बन्ध रहेको बताइन् । यो परिवारका सदस्य र गाउँले दुवैलाई थाहा छ। युवकले युवतीलाई धेरै ठाउँमा घुम्न लैजानुका साथै आफन्तको ठाउँमा पनि लैजाँदै आएका थिए ।

युवतीले बताइन् कि युवक उनको घरमा पनि आउने गर्दथे । दुवै एउटै जातिय हुन् र दुवैको परिवारलाई यो सम्बन्धमा कुनै आपत्ति छैन ।

युवतीका आफन्तले महेशपुर गाउँ आएर प्रेमीका परिवारसँग बिहेको कुरा गरे । १० दिनपछि दुवैको विवाह गर्ने निर्णय भयो । तोकिएको समयपछि युवतीका परिवारले बिहेको कुरा गर्दा युवकले बिहे गर्न मानेनन् र अहिले बेपत्ता छन् । युवतीले अब बिहेपछि मात्रै प्रेमीकाको घरको ढोका छोड्ने बताएकी छन् ।