जनता टाइम्स

२१ माघ २०७९, शनिबार १७:०८

भ्यालेन्टाइन सप्ताहमा तुला र धनु राशीसहित यी ५ राशिका मानिस प्रेममा डुबुल्की मार्नेछन्


एजेन्सी, २१ माघ । साप्ताहिक प्रेम राशिफलमा यो साताको ज्योतिषीय हिसाबले रोजडे अर्थात् ७ फेब्रुअरीमा बुध ग्रह मकर राशिमा आएर सूर्यसँग मिल्ने भएकाले बुद्धादित्य योग बन्ने बताइएको छ, जसको प्रभाव सबै राशीमा देखिनेछ । सम्पूर्ण भ्यालेन्टाइन सप्ताह। यस्तो अवस्थामा यो वर्ष तपाईका लागि भ्यालेन्टाइन वीक कति रोमान्टिक र रोमाञ्चक रहनेछ, जान्नुहोस् ज्योतिषी नन्दिता पाण्डेबाट ।

मेष – प्रेम सम्बन्धमा साता सुखद रहनेछ
मेष राशि हुनेहरुका लागि यो साता प्रेम सम्बन्धमा सुखद रहनेछ । एक अर्कासँग रमाइलो समय बित्नेछ र प्रेम जीवनलाई मजबुत बनाउन महिलाको सहयोग पनि मिल्नेछ। सोचविचार गरी गरेका निर्णयहरूले तपाईंको पक्षमा परिणाम ल्याउनेछन्। साताको अन्त्यमा समय अनुकूल रहनेछ र आफ्नो विचार खुला राख्नाले भविष्यमा तपाईका लागि खुसीको ढोका खुल्नेछ।

वृष – लापरवाही र अल्छी हुनुहुनेछ
वृष राशिका व्यक्तिहरूले यो साता अचम्मको उपहार प्राप्त गर्न सक्छन्, चाहे यो सानो उपहार होस् । यदि तपाईं लापरवाह र अल्छी हुनुभयोे भने, प्रेम सम्बन्धमा समस्या बढ्न सक्छ। साताको अन्त्यमा समय अनुकुल र मन प्रफुल्लित रहनेछ । तर, यो बेला पनि वार्ताबाटै समस्या समाधान गर्न सके राम्रो हुन्छ ।

मिथुन– कसैको हस्तक्षेपले तपाईंको पीडा बढाउन सक्छ
मिथुन राशिका व्यक्तिहरूका लागि यो साता तपाइँको प्रेम सम्बन्धको लागि कष्टदायी साता हुन सक्छ र तपाइँले कुनै पनि महत्त्वपूर्ण निर्णय लिन संयम अपनाउनुपर्छ। साताको प्रारम्भमा तपाईको वा तपाईको पार्टनरको स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ वा बिना कारण बोलेको शब्दले तपाईलाई समस्या ल्याउन सक्छ। साताको अन्त्यमा कुनै बाह्य हस्तक्षेपले तपाईको कष्ट बढाउन सक्छ ।

कर्कट– एक्लोपनले तपाईलाई सताउन सक्छ
साताको प्रारम्भमा कर्कट राशिका व्यक्तिहरू आफ्नो प्रेम जीवनको बारेमा धेरै निराश हुनेछन् र उनीहरूले आफूले पाएको ध्यान पाउने छैनन्। साताको सुरुमा एक्लोपनले सताउन सक्छ। साताको अन्त्यमा, प्रेम जीवन रोमान्टिक हुनेछ र आपसी प्रेम बलियो हुनेछ। तपाईं आफ्नो जीवनसाथीसँग कतै बाहिर जाने योजना पनि बनाउन सक्नुहुन्छ।

सिंह– निराशातर्फ बढी ध्यान जानेछ
सिंह राशिका व्यक्तिहरूको प्रेम सम्बन्धमा यो साता खुशी ल्याउनेछ तर ती खुशीहरू तर्फ अनदेखा गर्दै निराशातर्फ बढी ध्यान जानेछ। बहुआयामिक दृष्टिकोणले तपाईंको प्रेम जीवनमा खुशी र समृद्धिको संयोजन सिर्जना गर्नेछ । हप्ताको अन्त्यमा तपाई जति धेरै भविष्य उन्मुख हुनुहुन्छ, तपाई जीवनमा त्यति नै आरामदायी हुनुहुनेछ।

कन्या– आपसी मनमुटाव बढ्न सक्छ
कन्या राशिका व्यक्तिहरूले यो साता प्रेम सम्बन्धमा अहंकारको झगडाबाट बच्न सक्नुभयो भने राम्रो नतिजा आउनेछ र मन प्रफुल्लित रहनेछ। कुनै पनि किनमेल आदिको लागी विवाद पनि बढ्न सक्छ । साताको अन्त्यमा जीवनमा सम्मान बढ्नेछ र आपसी प्रेम बढ्नेछ। सप्ताहन्तमा, तपाईंले आफ्नो पार्टनरबाट धेरै ध्यान पाउनुहुनेछ ।

तुला– प्रेम जीवन रोमान्टिक हुनेछ
प्रेम जीवन रोमान्टिक हुनेछ र आपसी प्रेम बलियो हुनेछ। तपाईं आफ्नो जीवनसाथीसँग कतै बाहिर जाने योजना पनि बनाउन सक्नुहुन्छ।

वृश्चिक –आपसी समझदारी पनि राम्रो रहनेछ
वृश्चिक राशिका व्यक्तिहरूका लागि यो साता तपाईंको प्रेम जीवनको लागि सुखद छ । यो साता प्रेम जीवनलाई मजबुत बनाउन महिलाको सहयोग मिल्नेछ। आपसी समझदारी पनि राम्रो हुनेछ र मन प्रशन्न रहनेछ। साताको अन्त्यमा आपसी छलफलबाट अन्योलको समाधान गरेमा राम्रो नतिजा आउनेछ।

धनु – तपाईंको प्रेम जीवनमा शान्ति रहनेछ
धनु राशिका व्यक्तिहरूका लागि यो साता प्रेम सम्बन्धमा सबै ठीकठाक रहनेछ तर मनमा कुनै कुरालाई लिएर धेरै तनाव रहनेछ र बेचैनी महसुस हुनेछ । यो सम्भव छ कि यस कारण, तपाईं राम्रोसँग सुत्न सक्नुहुन्न र यसले तपाईंको प्रेम जीवनमा प्रतिकूल प्रभाव पार्न सक्छ। तर साताको अन्त्यमा महिलाको सहयोगले तपाईंको प्रेम जीवनमा शान्ति रहनेछ।

मकर –आपसी प्रेम बलियो हुनेछ
मकर राशिका लागि यो साता प्रेम सम्बन्धमा समय अनुकूल रहनेछ र आपसी प्रेम प्रगाढ रहनेछ। यो साताको सुरुमा तपाईले कसैको सहयोग पाउनुहुनेछ जसलाई तपाईको प्रेम जीवनलाई सिमेन्ट गर्न सबैले विश्वास गर्छन्। तर साताको अन्त्यमा केही समाचार प्राप्त भएपछि मन खिन्न हुन सक्छ।

कुम्भ – कुनै शुभ समाचारले तपाईंलाई विचलित गर्नेछ
कुम्भ राशिका व्यक्तिहरूले यो साता प्रेम सम्बन्धमा दुःखद परिस्थितिको सामना गर्नुपर्ने हुन सक्छ। कुनै पनि अन्योललाई वार्ताबाट समाधान गर्नुपर्छ तब मात्र शान्ति हुन्छ । तर साताको उत्तरार्धमा समय अनुकूल हुनेछ र आपसी प्रेम प्रगाढ हुनेछ। साताको अन्त्यमा तपाईको प्रेम जीवनसँग सम्बन्धित केही शुभ समाचारले तपाईलाई सताउनेछ।

मीन – जीवनमा खुशी र सद्भाव रहनेछ
मीन राशिका लागि यो साता सुखद छ । यद्यपि साताको सुरुमा, तपाइँ तपाइँको प्रेम जीवनमा कुनै नयाँ निर्णयको बारेमा अलिकति शङ्का गर्नुहुनेछ, तर यदि तपाइँ यो निर्णयलाई अगाडि बढाउनुभयो र कार्यान्वयन गर्नुभयो भने तपाइँ जीवनमा खुशी र सद्भाव प्राप्त गर्नुहुनेछ। साताको अन्त्यमा कुनै कुरालाई लिएर मन निकै दुखी रहन सक्छ।