जनता टाइम्स

२४ मंसिर २०८०, आईतवार १३:२१

व्हाट्सएप स्टाटसमा एचडी क्वालिटीको फोटो शेयर गर्नुहोस् !


एजेन्सी, २४ मंसिर । व्हाट्सएपले भर्खरै उच्च परिभाषा अर्थात् एचडी गुणस्तरमा फोटो र भिडियो साझेदारी अपडेट गरेको थियो। यस पछि, अब व्हाट्सएपले नयाँ अपडेटको साथ एचडी फोटो भिडियोको स्टाटस अपडेट गर्ने विकल्प दिइरहेको छ।

यसको मतलब तपाईंले आफ्नो व्हाट्सएप स्टेटसमा एचडी ढाँचामा फोटो र भिडियोहरू साझेदारी गर्न सक्नु हुनेछ। हामी तपाईलाई बताउछौं कि जब राज्यहरूमा फोटो र भिडियोहरू साझेदारी गरियो, तिनीहरूको गुणस्तर बिग्रियो। तर, अब ह्वाट्सएपमा फोटो र भिडियो शेयर गर्दा त्यसको गुणस्तर खस्किने छैन ।

बिटा परीक्षकहरूको लागि सुविधा लाइभ भयो
एन्ड्रोइडको बिटा संस्करण २.२३.२६.३ को लागि नयाँ एचडी फोटो र भिडियो सेयरिङ सुविधा ल्याइएको छ । यसमा, जब तपाईले व्हाट्सएप स्टेटस सेयर गर्नुहुन्छ, तपाईले एचडी आइकन देख्नुहुनेछ, जसको मद्दतले तपाई एचडी फोटो र भिडियो स्टेटस सेयर गर्न सक्नुहुनेछ।

ह्वाट्सएपको एचडी स्टेटस सुविधा बिटा संस्करणमा उपलब्ध छ। हाल, यो बिटा परीक्षकहरू द्वारा प्रयोग गर्न सकिन्छ। तर, चाँडै नै यो सुविधा आम प्रयोगकर्ताका लागि उपलब्ध गराइने अपेक्षा गरिएको छ ।