जनता टाइम्स

२८ माघ २०८०, आईतवार १३:५६

मलेसियामा ज्यान गुमाएका नेपालीलाई प्रवासी नेपाली मञ्चको दुई लाख सहयोग


मलेसिया, माघ २८ मलेसियामा कार्यरत एक नेपालीको दुखद निधन भएको कर्णाली प्रदेशको सल्यान जिल्लास्थित कालिमाटी गाउँपालिका वडा नम्बर का मेघराज ओलीकोनिधन भएको हो मलेसियाको इपोबेरामा कार्यरत ओलीको रेलको ठक्करबाट निधन भएको स्थानीय समाचारएजेन्सीहरूले जनाएका छन।

तर रेलको लिकभन्दा केही पर झाडिमा शव भेटिएकाले मृत्यु शंकास्पददेखिएको छ । दुखद खबर सुनेपछि प्रवासी नेपाली मञ्चले तत्कालै मृतकको परिवारलाई दुई लाख उपलब्ध गराउनेघोषणा गरेको प्रवासी नेपाली मंच अन्तराष्ट्रिय कमिटीका अध्यक्ष अध्यक्ष  थापाले आज सोघोषणा गर्नुभएको हो

यो दुखद घडीमा परिवारलाई मल्हम लगाउन तत्काल सहयोगको घोषणागरेका छौ,’ अध्यक्ष थापाले भन्नुभयो ओली १५ महिना अघि मात्र मलेसिया आउनुभएको थियो भर्खर बिबाह गरेका ओली श्रीमती आफन्त छाडेर मलेसिया आउनुभएको थियो