जनता टाइम्स

८ फाल्गुन २०८०, मंगलवार १७:४१

एमाले कैलालीको निर्वाचन प्रक्रिया सुरु


धनगढी, ८ फागुन । आइतबार उद्घाटन गरिएको नेकपा एमाले कैलालीको नवौं अधिवेशनअन्तर्गत नयाँ नेतृत्व चयनका लागि आज निर्वाचन प्रक्रिया सुरु भएको छ । जिल्ला निर्वाचन कमिटीले मतदाता नामावली प्रकाशन, दाबी विरोधलगायतका सूचना जारी गर्दै प्रक्रिया सुरु गरेको हो ।

आज साँझ ५ बजे मतदाताको अन्तिम नामावली प्रकाशन गरेर उम्मेदवार फारम वितरणको प्रक्रिया अघि बढाइने निर्वाचन कमिटीले जारी गरेको सूचनामा उल्लेख गरिएको छ । ७ बजे उम्मेदवारको नामावली प्रकाशन गरेर उजुरी तथा दाबी विरोधको काम सकेर आजै राति सवा १० बजे अन्तिम नामावली प्रकाशन गरिने निर्वाचन कमिटीले जनाएको छ ।

निर्वाचन कमिटीले भोलि बिहान १० बजेदेखि दिउँसो २ बजेसम्म मतदानको कार्यतालिका तय गरिएको जनाएको छ । अहिलेका कार्यवाहक अध्यक्ष दुर्गाप्रसाद जोशीले प्यानलसहित उम्मेदवारी घोषणा गरिसक्नुभएको छ । अध्यक्षका आकांक्षी डेजी पाण्डे र यज्ञराज ढुङ्गानाले भने उम्मेदवारी घोषणा गर्नुभएको छैन । उहाँहरू दुवै जनाले पनि आजै उम्मेदवारी घोषणा गरी दर्ता गर्ने तयारी गर्नुभएको छ ।