जनता टाइम्स

२१ चैत्र २०८०, बुधबार २०:२९

धनगढीमा चैत २८ गतेदेखि क्याम्पस स्तरीय फुटसल कप हुने


धनगढी, २१ चैत । धनगढीमा चैत २८ गतेदेखि क्याम्पस स्तरीय फुटसल कप हुने भएको छ । चैत २८ गतेदेखि ३० गतेसम्म ऐश्वर्य विद्यार्थी समाजको आयोजनामा वडा नम्बर ५ अध्यक्ष दोस्रो एएमसी फुटसल लिगको आयोजना गरिएको हो । प्रतियोगिताको प्रथम पुरस्कार ५१ हजार ट्रफि मेडल तथा प्रमाणपत्र, द्वितीय पुरुस्कार नगद २५ हजार ट्रफि मेडल तथा प्रमाणपत्र र तृतीय पुरुस्कार नगद १५ हजार रहेको समाजका अध्यक्ष महेश राज जोशीले बताउनुभयो ।

यसैगरी उत्कृष्ट उत्कृष्ट खेलाडी, गोलरक्षक र राइजिङ खेलाडीलाई नगद तथा ट्रफि प्रदान गरिने पनि उहाँले बताउनुभएको छ । टिम दर्ताका लागि ७ हजार लाग्ने टिम दर्ता गर्ने अन्तिम मिती चैत २६ गते दिउसो ४ बजे सम्म मात्र रहेको आयोजकले बताएको छ । प्रतियोगिता फल्याटल्यान्ड फुटसलमा चैत २८ गते बिहान ८ बजेदेखि सुरु हुने छ ।