प्रदेश ५समाचारसमाज

१५ वर्षीय बहिनी बलात्कार गर्ने २५ वर्षीय दाजु पक्राउ

गुलरिया, मङ्सिर १४

करिब साढे एक महिना अगाडी १५ वर्षीय बहिनी बलात्कार गरेको आरोपमा २५ वर्षीय दाजु पक्राउ परेका छन । हाडनाता भित्र कै बहिनीलाई त्यस्तो अपराध गरेपछि उनलाई ज्यान मार्ने धम्कि दिएको हुनाले घटना गुपचुप रहेको थियो । केहि समय गुपचुप राखे पनि अन्तत किशोरीले आफ्नो फुपुलाई घटना सुनाएपछी घटना बाहिरिएको थियो । फुपूले नै बलात्कारीविरुद्द जाहेरी दिएपछि उनलाई पक्राउ गरिएको हो ।

असोज महिनामा साथीको घरमा सुतेको अवस्थामा दाजुले राती ११ बजे ढोका खोल्न लगाई एकछिन काम छ भन्दै ट्वाईलेट पछाडी लगि जबरजस्ती करणी गरी कसैलाई भनेमा मार्छु भन्ने ध समेत दिएको पीडितले प्रहरी समक्ष बयान दिएको उनले बताए। आरोपीलाई तत्काल पक्राउ गरी आवश्यक अनुसन्धान भइरहेको एसपी वास्तोलाले जानकारी दिनुभयो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाको टोलीले युवकलाई पक्राउ गरेर अनुसन्धान अगाडी बढाएको छ ।

Comment here