जनता टाइम्स

२४ असार २०७७, बुधबार ०९:२२

देशभरको मौसम वदली : धेरैजसो स्थानमा मेघगर्जन र चट्याङसहित वर्षाको सम्भावना


काठमाडौं, असार २४ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागलेदेशभर अहिले मनसुनी वायुको प्रभाव कायमै रहेको जनाएको छ ।

सुदुरपश्चिम प्रदेश, प्रदेश ५ तथा धनुषा, सिराहा, मोरङ, बिराटनगर र यस आसपासका भूभागमा पूर्ण बदली रही केही स्थानहरूमा मेगगर्जन र चट्याङ्सहित हल्कादेखि मध्यम वर्षा भईरहेको छ भने बाकी भूभागमा आंशिक देखि सामान्य बदली रहेको विभागले प्रष्ट पारेको हो ।

बिभागका अनुसार आज दिउँसो देशभर सामान्यदेखी पुर्ण बदली रही मुलुकका धेरैजसो स्थानहरुमा मेघगर्जन र चट्याङसहित हल्कादेखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको छ । सुदुरपश्चिम प्रदेश, प्रदेश ५, गण्डकी प्रदेश, बाग्मती प्रदेश, प्रदेश २ र प्रदेश १ का एक, दुई स्थानमा भारी वर्षाको सम्भावना रहेको विभागले जनाएको छ ।

त्यसैगरी आज राती देशभरको मौसममा सामान्यदेखी पुर्ण बदली रही प्रदेश ५, गण्डकी प्रदेश, बागमती प्रदेश, प्रदेश २ र प्रदेश १ का धेरैजसो स्थानहरु र बाँकी प्रदेशका केही स्थानहरुमा मेघगर्जन र चट्याङसहित हल्कादेखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको विभागले जनाएको छ ।

प्रदेश १, प्रदेश २, बागमती प्रदेश, गण्डकी प्रदेशका केही स्थानहरु र प्रदेश ५, कर्णाली प्रदेश र सुदुरपश्चिम प्रदेशका एक, दुई स्थानहरुमा भारी वर्षाको सम्भावना रहेको भन्दै सतर्क गराएको छ ।