जनता टाइम्स

२ भाद्र २०७९, बिहीबार १६:५५

प्लिज मलाई छोड्दिनुस् . . . विलौना गरेर रोइरहिन्, तर साथीको मनमा दया जागेन


एजेन्सी, २ भदौ। गुजैनीको होटेलको कोठामा हाईस्कुलकी एक विद्यार्थीले रुदैं मलाई छोडिदिनुस् …मलाई छोडिदिनुस भन्दै इज्जतको भिख मागिरहिन् तर काम वासनाले अन्धो भएका दुई साथीलाई मनमा दया पलाएन । दुवै साथीले छात्रालाई जबर्जस्ती बियर खुवाएर सामूहिक बलात्कार गरेर अश्लील भिडियो पनि बनाएका थिए ।

युवतीले धेरै पटक बिन्ती गरेपछि छाडेका युवाले युवतीले घर पुगेर आफ्नो व्यथा सुनाइन् । प्रहरीले ती युवाविरुद्ध सामूहिक बलात्कार, पोक्सो, आईटी ऐनअन्तर्गत मुद्दा दर्ता गरी जेल पठाएको छ।

गोविन्द नगर प्रहरी चौकी क्षेत्रका एक निवासीले भने उनकी १६ वर्षीया छोरी उच्च माध्यमिक विद्यालयकी विद्यार्थी हुन्। उनी बुधबार दिउँसो शंकास्पद अवस्थामा बेपत्ता भएकी थिइन् । घरबाट दुई लाख रुपैयाँ र मोबाइल हराएको थियो ।

उनले आफ्नी छोरीलाई दुई युवाले प्रलोभनमा पारेको भन्दै अपहरणको उजुरी दिएका थिए । बिहीबार साँझ छात्रा बेहोस अवस्थामा घर पुगेपछि आफन्त छक्क परेका थिए । सोध्दा उनले रुँदै रुँदै भनिन् ‘बुधबार राति करिब २ः३० बजे दुवै साथीले उनीलाई लिएर रातभर सहर घुमे ।

बिहीबार दिउसो उनीहरुले उनलाई गुजैनीस्थित होटल भिआर प्यालेसको पहिलो तल्लाको कोठा नम्बर १०२ मा लगे । छात्राले रुदैं र छोड्न आग्रह गरिरहिन् तर दुवै साथीले सुनेनन् र जबरजस्ती बियर खुवाएर सामूहिक बलात्कार गरेको र अश्लिल भिडियो बनाए ।

पूरै घटना सुनेपछि आफन्तले होटल पुगेर दुवैलाई अर्धनग्न अवस्थामा बाहिर निकालेर प्रहरीलाई बुझाएका थिए । प्रहरी चौकी इन्चार्ज रोहित तिवारीले कोठाको पाना, मोबाइल लगायतका प्रमाणहरु नियन्त्रणमा लिएको बताए । दुवै युवालाई शुक्रबार सामुहिक बलात्कार, पोक्सो, आपराधिक गतिविधि, आईटी ऐनअन्तर्गत मुद्दा दर्ता गरी जेल पठाइएको छ ।

यससँगै छात्राको मेडिकल पनि गरिएको छ । यसका साथै होटलका कर्मचारीको भूमिका पनि छानबिन गरिने प्रहरीले जनाएको छ ।