जनता टाइम्स

८ आश्विन २०७९, शनिबार १४:२८

आमाको मृत्युपछि छोरीसँग यौन सम्वन्ध . . . !


एजेन्सी, ८ असोज । एक बुबाले आफ्ना बच्चाहरूलाई सधैं आदर गर्छन् र उनीहरूलाई खुशी राख्हुने प्रयतन गर्छन् । तर जिल्लामा बाबु–छोरीको सम्बन्धमा लज्जास्पद घटना सार्वजनिक भएको छ । यहाँ एक बाबुले आफ्नै छोरीलाई बलात्कार गरेका छन् ।

असार महिनामा आमाले मदिरा पिएर झगडा हुँदा विषाक्त पदार्थ खाएर आत्महत्या गरेकी थिइन् । आमाको मृत्युपछि आरोपी बाबुले छोरीमाथि गिद्धे नजर राख्थे । आमाको मृत्युपछि बाबुले रक्सीको नशामा छोरीलाई बलात्कार गरेका छन् ।

अभियुक्तले ज्यान मार्ने धम्की दिँदै कसैको अगाडि मुख नखोल्न निर्देशन दिएका थिए । मौका पाएपछि प्रहरी चौकी पुगेकी पीडितले आरोपित बाबुविरुद्ध उजुरी दिएकी छन् । प्रहरीले आरोपी बाबुलाई पक्राउ गर्ने प्रयास गरिरहेको छ ।

कोतवाली इलाकाकी १८ वर्षीया किशोरीले यस वर्ष कक्षा १२ पास गरेकी छन् । विष सेवनका कारण उनकी आमाको असारमा मृत्यु भएको थियो । छात्राले कोतवालीमा दिएको उजुरीमा भनेकि छन् – भदौ १७ गते घरमा उनी एक्लै थिइन् । उनका हजुरआमा र तीन बहिनीहरू गाउँ र अन्यत्र गएका थिए ।

राति सुतिरहेको अवस्थामा रक्सीको नशामा बाबुले बलात्कार गरे । बुवाले हल्ला गरे वा कसैलाई सुनाए मार्ने धम्की दिएका थिए । उनी यसबाट त्रसित छिन् । शुक्रबार कोचिङको बहानामा घरबाट बाहिर निस्केर कोतवाली आएकी थिइन् ।

छात्राको उजुरीका आधारमा प्रहरीले आरोपी बाबुविरुद्ध जबरजस्ती करणी मुद्दा दर्ता गरेको थियो । प्रहरीले आरोपीलाई पक्राउ गर्न घरमा छापा मारेको थियो । जसमा अभियुक्त घरमा भेटिएनन् । यस विषयमा अनुसन्धान भइरहेको कोतवाली निरीक्षक श्यामबाबु शुक्लाले बताए ।

फरार अभियुक्त बाबुलाई पक्राउ गर्ने प्रयास भइरहेको छ । स्वास्थ्य परीक्षणसँगै पीडितको अदालतमा १६४ जनाको बयान लिइनेछ ।

छोरा नहुँदा श्रीमतीलाई विष खुवाएको आरोप
पीडितकी चार दिदीबहिनी रहेको बताइएको छ। छोरा नपाएको भन्दै पीडितका बाबुले श्रीमतीलाई विष खुवाएर हत्या गरेको आरोप छ । तर, मुद्दा दर्ता भएको छैन । अभियुक्तलाई अदालतबाट कारबाही गर्ने प्रयास भइरहेको छ ।