Untitled Document

एनआरएनए नवनिर्वाचीत उपाध्यक्ष आचार्य र सहकोषाध्यक्ष सापकोटा सम्मानीत

लन्डन– गैरआवासीय नेपाली संघ यूकेले एनआरएनएको आठौ विश्व सम्मेलनबाट नवनिर्वाचितहरुलाई सम्मान गरेको छ ।  यूकेमा नवनिर्वाचीत उपाध्यक्ष कुल आचार्य र सहकोषाध्यक्ष सोम सापकोटालाई  ग्रीनफोर्डमा आइतबार आयोजना गरिएको कार्यक्रममा भब्य सम्मान गरिएको हो ।

एनआरएनए पूर्वयूरोप संयोजक चिरञ्जीवी ढकाल, बेलायतका अध्यक्ष योगकुमार फगामी, महासचिव आर.के. त्रिपाठी,रामशरण सिमखडा,तमु धि लण्डन इकाईका अध्यक्ष दिपक गुरुङ (डेबिड) तेज गुरुङ, एनबीसी यूके अध्यक्ष मिलन घिमिरे, बिरेन खड्का, सनत गुरुङ, हरिसिहं थापा, सूर्य गुरुङ, मदन थापा, प्रकाश न्यौपाने,सोलिसिटर राजु थापा, ,दधि आचार्य, बिजन भट्ट राजेन्द्र पुढासैनी, कृष्ण तिमल्सिना, बिराज भट्ट, कृष्ण भट्ट पत्रकार भगिरथ योगी, खगेन्द्र नेपाली,नबिन पोखरेल,धुर्ब राज अर्याल,फडिन्द्र भट्टराई,शिव भण्डारी,वाचस्पति रेग्मी,बिपीन निरौला,एनआरएन यूकेका उपाध्यक्ष सुसिला राई, शेर सुनार, प्रेमगाह मगर,एनआरएनए यूकेको सामूहिक लगानी विभागका संयोजक गंगा राना,कमल पौडेल,पुरन गिरी, एकेन्द्र गुरुङ, दयानिधि सापकोटा, राजन खकुरेल, विष्णु खरेल, लक्ष्य गुरुङ, दासुराम पाण्डे, विष्णु सापकोटा, नायक ध्रुव दत्त, शिब कंडेल लगायतले बधाई तथा शुभकामना दिए।

 

November 13, 2017मा प्रकाशित

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *