जनता टाइम्स

११ आश्विन २०७९, मंगलवार १५:०२

तीन युवतीसंगै एक युवक, कोठाको अवस्था देखेर प्रहरी छक्क पर्यो


एजेन्सी, ११ असोज । बिहारको राजधानीमा एक केटासहित तीन युवतीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । कोठामा कोलाहल भएपछि स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । प्रहरी कोठामा पुगेपछि छक्क परे । प्रहरीले दुई युवती र एक युवालाई पक्राउ गरेको छ ।

पटनाको शास्त्रीनगर थाना क्षेत्रको आश्रम गलीमा बर्थडे पार्टीमा केटासँग मदिरा सेवन गर्ने दुई युवतीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । दुवै युवतीसँगै एक केटा पनि मादक पदार्थ सेवन गरेको अवस्थामा फेला परेका छन् ।

ब्रेथ एनालाइजरबाट सबैको परीक्षण गरेपछि प्रहरीले मदिरा सेवन गरेको पुष्टि भएपछि तीनैलाई न्यायिक हिरासतमा पठाएको थियो । शास्त्रीनगरका एसएचओ रामाशंकर सिंहले अर्की युवतीलाई पनि पक्राउ गरेको तर उनले रक्सी सेवन गरेको पुष्टि नभएपछि छोडिएको बताए । अन्य तीन जनाले मदिरा सेवन गरेका थिए ।

प्रहरीका अनुसार दुवै युवती मूलतः सीतामढीका हुन् । जो राजाबजारको आश्रम गल्लीमा भाडाको कोठामा बस्ने दाईको काम गर्छिन् । शनिबार राति अबेर राति कसैले मदिराको नशामा हल्ला गरिरहेको प्रहरीलाई खबर गरेको थियो । प्रहरी घटनास्थल पुग्यो । कोठा खोलियो । कोठामा तीन केटी र एक केटा थिए । मुखबाट रक्सीको दुर्गन्ध आइरहेको थियो ।

प्रहरीले तीन युवती र एक युवालाई प्रहरी चौकीमा ल्याएको छ । सोधपुछका क्रममा पक्राउ परेकी काजलको जन्मदिन भएको खुलेको थियो । दुई केटा र तीन केटीहरू जन्मदिनमा उपस्थित थिए । एकजना केटा प्रहरी आउनुअघि नै छाडेर गएका थिए । बर्थडे पार्टीमा रक्सी मागाउने युवती नै हुन् । उसलाई रक्सी कसले दियो ? को हो फरार युवा ? यसबारे प्रहरीले जानकारी संकलन गरिरहेको छ ।