जनता टाइम्स

१३ आश्विन २०७९, बिहीबार १८:४०

नाबालिगलाई बलात्कार गरेर भिडियो बनाई ब्ल्याकमेल


एजेन्सी, १३ असोज । नवादा जिल्लाको पाकीबारवन प्रहरी चौकी अन्तर्गतको गाउँमा एक नाबालिगलाई बलात्कार गरेको घटना सार्वजनिक भएको छ । त्यसपछि पीडित बालिका प्रहरी चौकी पुगेर न्यायको याचना गरिन् ।

युवकले बलात्कार गरेको भिडियो पनि बनाएको बताइएको छ । त्यसपछि भिडियो भाइरल बनाउने धम्की दिएर बालिकालाई पटकपटक बलात्कार गरेको थिए । यसैबीच उनी गर्भवती पनि भइन् तर उनलाई औषधि दिएर गर्भपतन गराइयो । यो बलात्कारको घटना आफ्नै छिमेकका एक युवकले गराएको हो ।

तीन महिनाअघिको घटनाको कारबाही
पीडित बालिका भन्छिन्, ‘तीन महिनाअघि छिमेकी भाउजुले मलाई केही कामका लागि घरमा बोलाएकी थिइन् । यसैबीच उनका काका का छोरा भाइ केदार भगतका छोरा सुभाष कुमारले बालिकालाई बलात्कार गरे र बलात्कारको भिडियो पनि बनाए ।

त्यसयता युवकले भिडियो भाइरल बनाउने धम्की दिएर किशोरीलाई बलात्कार गर्दै आएका थिए । यसैबीच उनी गर्भवती पनि भइन् । त्यसपछि भदौ ३ गते बालिकालाई औषधि खुवाएर गर्भपतन गराइएको थियो । त्यसपछि युवतीले घटनाबारे परिवारका सदस्यलाई जानकारी गराइन् ।

सार्वजनिक लज्जाको डरले परिवारले यो कुरालाई दबाएर राखे। जसले गर्दा बलात्कारी युवाको मनोबल झनै बढेको बताइएको छ । त्यसपछि युवकले भिडियो भाइरल गर्छु भन्दै युवतीलाई ब्ल्याकमेल गर्न थाले । त्यसपछि युवती महिला प्रहरी चौकी पुगिन् र न्यायको याचना गरिन् ।

हाल महिला प्रहरी चौकीले बालिकाको बयानका आधारमा किटानी जाहेरी दर्ता गरी मेडिकल जाँचका लागि सदर अस्पताल पठाएको छ ।