जनता टाइम्स

१५ आश्विन २०७९, शनिबार १२:४३

सामूहिक बलात्कारपछि ब्ल्याकमेल गरेर ५० हजार असुली


एजेन्सी, १५ असोज । राजस्थानको अलवरमा कक्षा ८ की एक छात्रालाई आठ युवाले सामूहिक बलात्कार गरी अश्‍लील भिडियो बनाएर ५० हजार रुपैयाँ लिन ब्ल्याकमेल गरेका छन् । कुरा नौ महिना अघिको हो । अहिलेसम्म एक जना पनि अभियुक्त पक्राउ परेका छैनन् ।

आरोपितले युवतीसँग थप साढे दुई लाख रुपैयाँ मागेका थिए । विद्यार्थीले पैसा नदिएपछि आरोपीले अश्लील भिडियो इन्टरनेटमा फैलाए । भिडियो आफन्तसम्म पुगेपछि सबै कुरा खुल्यो । आफन्तले आठ जनाविरुद्ध जबरजस्ती करणी मुद्दा दायर गरेका छन् ।

युवकहरूले छात्राको अश्लिल भिडियो बनाए
प्रहरीका अनुसार किशोरलाई आरोपी युवकले ३१ डिसेम्बर २०२१ मा बोलाएको थियो । युवकले केटीको अश्लिल फोटो आफूसँग रहेको धम्की दिएका थिए । यदि पैसा नदिए , यो इन्टरनेटमा प्रसारण गरिनेछ भनेका थिए । किशोरी डरले भागिन् । त्यहाँ आठजना युवा थिए ।

युवाहरूले छात्राको जबरजस्ती अश्लिल भिडियो बनाएर प्रसारण गर्ने धम्की दिएर सामूहिक बलात्कार गरेका थिए । त्यसपछि माघ ३ र ६ गते पनि युवकले पीडितलाई सामूहिक बलात्कार गरेका थिए ।