जनता टाइम्स

२० आश्विन २०७९, बिहीबार १६:५८

आफ्ना जवान छोरासंगै बसेर सेक्स फिल्म हेर्छिन् यी पपस्टार, यस्ता छन् छक्कै पार्ने कारण


एजेन्सी, २० असोज । इन्टरनेटको यो युगमा, त्यहाँ धेरै सामग्री छ। डिजिटल प्लेटफर्ममा एक भन्दा बढि उत्कृष्ट चलचित्र र वेबसिरिजहरू छन्, जबकि अश्लील सामग्रीको पनि कुनै कमी छैन । यही कारणले गर्दा अभिभावकहरू बढी सचेत हुन्छन्, ताकि आफ्ना छोराछोरीहरू पोर्नोग्राफिक सामग्रीबाट टाढा रहुन् ।

तर, एउटी महिला पनि छिन् जसले आफ्ना सन्तानसँग अश्लिल फिल्म हेर्छिन् । यी महिला अरु कोही होइन, इन्डोनेसियाकी चर्चित पप स्टार हुन्, जसले आफैंले यो चकित पार्ने खुलासा गरेकी छन् ।

भिडियो भाइरल
इन्डोनेसियामा बस्ने ४९ वर्षीया वाहु सेत्यानिङ बुडीले हालसालै आफ्ना बच्चाहरूसँग बसेर पोर्न फिल्म हेरेको खुलासा गरेकी छन् । यस्तै एउटा भिडियो पनि सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भएको छ ।

जसमा मानिसहरूले यी गायिकालाई धेरै कुरा भनेका छन् । वाहु सेत्यानिङ बुडीलाई युनि सारा पनि भनिन्छ। उनले इन्डोनेसियामा धेरै सुपरहिट गीत गाएकी छन् । हालै युनिले एक अन्तर्वार्ता दिएकी छन् , जसमा उनले आफ्नो जीवनका धेरै रोचक कुराहरु खोलेकी छन् ।

यस क्रममा उनले बालबालिकाका सेक्स चलचित्र हेर्ने कुरा गर्दै बालबालिकामा पर्ने असरलाई कम गर्न गाह्रो हुने बताए । अहिले बालबालिकाले पोर्न फिल्म नहेर्नु असम्भव छ । कहिलेकाहीं आमाबाबुले बच्चाहरूलाई पोर्न फिल्म हेर्दै गर्दा समात्छन् र गाली गर्छन् । त्यसपछि बच्चाहरू झूट बोल्न थाल्छन् ।

युनि दुई छोराकी आमा हुन्
अन्तर्वार्ताका क्रममा युनिले आफू खुल्ला मन भएको बताइन् । उनी आफैले आफ्ना छोराछोरीलाई पोर्नोग्राफिक फिल्म हेर्न दिएको बताइन् । युनि भन्छिन् कि उनले आफ्ना छोराछोरीलाई यौन शिक्षा धेरै राम्रोसँग बुझाएकी छिन् र उनीहरूसँग बसेर पोर्न फिल्महरू पनि हेरेकी छिन् ।

तपाईलाई जानकारी होस् कि युनीका दुई छोरा छन्, जससँग उनको धेरै राम्रो समझदारी छ । आफ्ना छोराछोरीमाथि कहिल्यै कुनै प्रतिबन्ध नलागाएको उनी बताउँछिन् । उनले यो पनि भनिन् कि जब हामीले कुनै बच्चालाई मोवाइलमा अश्लील चीजहरू हेर्दै गर्दा समात्छौं, तब हामी उनीहरूसँग रिसाउनु हुँदैन, किनकि यदि तपाईं उनीहरूसँग रिसाउनु भयो भने उनीहरूले तपाईंसँग कुरा लुकाउँछन् ।

उनले बालबालिकासँग पोर्न हेर्नु नपर्ने तर बालबालिकालाई यौन शिक्षा दिनुपर्ने बताउँछिन् ।

प्रयोगकर्ताहरूले झूट बोल्छन्
युनिको यो भनाइको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भइरहेको छ । यसबारे प्रयोगकर्ताले विभिन्न प्रतिक्रिया दिइरहेका छन् । यहाँ कसैले पप स्टारलाई गलत भनिरहेका छन् भने कसैले उनीहरूलाई यस्तो आमा नबन भनेर सल्लाह दिइरहेका छन् । एक प्रयोगकर्ताले भने, ‘बालबालिकाहरूलाई यौन शिक्षाको बारेमा बताउन अन्य तरिकाहरू छन् । उनीहरुसँग बसेर अश्लील चलचित्र हेर्नु जरुरी छैन ।’

अर्का प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्, ‘यौन शिक्षाको मतलब यो होइन कि यो पोर्नमा मात्र आधारित छ, यदि तपाइँ चाहनुहुन्छ भने, तपाइँ उनीहरूलाई पनि वैज्ञानिक तथ्यमा आधारित यौन शिक्षा दिन सक्नुहुन्छ ।’