जनता टाइम्स

२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार १३:५९

अस्पतालमा विरामी दिदी कुर्न आएकी युवतीको डाक्टरसँग लसपस भएपछि . . .


एजेन्सी, २१ असोज । बिहारको पश्चिम चम्पारणमा एउटा अनौठो घटना सार्वजनिक भएको छ । अस्पतालमा भर्ना भएकी दिदीलाई भेट्न गएकी युवतीसँग अस्पतालका कर्मचारीले गरेको व्यवहारका कारण उच्च भोल्टेज नाटक सुरु भएको छ ।

नगरको कृषिबजार रोडस्थित निजी अस्पतालमा भर्ना भएकी महिला बिरामीकी आफ्नै बहिनीसँग अनैतिक सम्बन्ध राखेको भन्दै डाक्टर र कम्पाउण्डरको विरोध गर्दा महिलामाथि कुटपिट भएको छ । घाइते महिलालाई स्थानीय उपविभागीय अस्पतालमा भर्ना गरिएको छ । घाइते महिलाको बयानका आधारमा शिकारपुर प्रहरी चौकीमा एफआइआर दर्ताको प्रक्रिया चलिरहेको छ ।

प्रहरीले घटनामा संलग्न अस्पतालका एक कर्मचारीलाई नियन्त्रणमा लिएका छन् । घटना शनिबार राति २ बजे भएको बताइएको छ ।

प्रहरी सोधपुछमा जुटेको छ
घाइते महिला शिकारपुर थाना क्षेत्र अन्तर्गतको गाउँकी बासिन्दा हुन् । उनकी भाउजुको गत असोज १ गते सम्बन्धित अस्पतालमा शल्यक्रिया भएको थियो । पीडित उनलाई भेट्न आएकी थिइन् । त्यस्तै उनको भाउजुकी बहिनी पनि आइन् ।

राति करिब दुई बजे अस्पतालका डाक्टर र कम्पाउण्डरले घाइते महिलाकी बहिनीसँग अवैध सम्बन्ध राखेको आरोप छ । उनको नाबालिग भान्जीले देखेकी थिइन् । अस्पतालका कर्मचारीको यस कार्यको बारेमा सोध्न आएकी महिलालाई कुटपिट गरिएको थियो । पीडित महिलाले आफूसँग पनि कम्पाउण्डरले अवैध सम्बन्ध राख्न खोजेको आरोप लगाएकी छन् ।

घटनाको जानकारी पाएर प्रहरी गएको एसएचओ अजय कुमारले बताए । अस्पतालका एक कर्मचारीलाई नियन्त्रणमा लिइएको छ । यस विषयमा एफआईआर दर्ता गरिएको छ र अनुसन्धान भइरहेको छ।