जनता टाइम्स

२१ माघ २०७९, शनिबार १७:३५

भ्यालेन्टाइनमा झुक्किएर पनि यी सामाग्री प्रेमी वा प्रेमिकालाई नदिनु होला ! अशुभ हुनेछ


एजेन्सी, २१ माघ । आफ्नो पार्टनरलाई यी चीजहरू नदिनुहोस्, वास्तुका यी सुझावहरू याद गर्नुहोस् । भ्यालेन्टाइन सप्ताह छिट्टै सुरु हुँदैछ । भ्यालेन्टाइन डे हरेक वर्ष फेब्रुअरी १४ मा मनाइन्छ (भ्यालेन्टाइन डे २०२३ मिति)। यस्तो अवस्थामा भ्यालेन्टाइन डेको तयारी सुरु भएको छ । यी सबै उपहारहरू धेरै महत्त्वपूर्ण मानिन्छ।

भ्यालेन्टाइन डेको अवसरमा जोडीहरूले एकअर्कालाई सुन्दर उपहार दिन्छन् र यो दिनलाई विशेष बनाउँछन् । तर उपहार किन्दा केही कुरालाई ध्यानमा राख्नुपर्छ । हामी तपाईलाई बताउछौं कि वास्तु शास्त्रमा उपहार दिने सन्दर्भमा केही नियमहरू दिइएको छ, जसलाई सबैले पालना गर्नुपर्छ । आउनुहोस्, भ्यालेन्टाइन डेमा पार्टनरलाई कुन–कुन चिज गिफ्ट गर्नु हुँदैन ।

भ्यालेन्टाइन डेमा यी चिज नदिनुहोस्
#  वास्तुशास्त्रमा भनिएको छ कि कालो कपडा कसैलाई उपहार दिनु हुँदैन। यसको साइड इफेक्ट हुन्छ। वास्तुमा कालो रङलाई अशुभ र समस्या उत्पन्न गर्ने रंग भनिएको छ ।

#  वास्तुका अनुसार गल्तीले पनि आफ्नो पार्टनरलाई डुबिरहेको जहाज उपहार नदिनुहोस् । यसो गर्नाले धेरै प्रकारका समस्या आउन सक्छ । साथै, उपहार दिने र लिनेको जीवनमा आर्थिक समस्या आउन सक्छ ।

#  कहिलेकाहीं जोडीहरू एकअर्कालाई सुन्दर रुमाल उपहार दिन्छन् । तर वास्तुशास्त्रमा यसलाई अशुभ मानिएको छ, किनभने रुमाल दुःखको प्रतीक हो । त्यसकारण, खरिदको समयमै सूचीबाट यो हटाउनु होला ।

# वास्तुशास्त्रमा भनिएको छ कि जुत्ता उपहार स्वरुप दिनु हुदैन । किनभने वास्तुमा जुत्ता उपहार दिनुलाई नकारात्मकताको प्रतीक मानिन्छ । यसका साथसाथै सम्बन्ध बिग्रने डर पनि बढ्छ ।

नोट – यस लेखमा समावेश कुनै पनि जानकारी/सामग्री/गणनाको शुद्धता वा विश्वसनीयताको ग्यारेन्टी छैन । विभिन्न माध्यम/ज्योतिषी/पंचांग/प्रवचन/विश्वासरशास्त्रबाट सङ्कलन गरेपछि यो जानकारी तपाई समक्ष ल्याइएको हो। हाम्रो उद्देश्य केवल जानकारी प्रदान गर्नु हो, यसको प्रयोगकर्ताहरूले यसलाई जानकारीको रूपमा मात्र लिनुपर्छ।