जनता टाइम्स

१८ मंसिर २०७५, मंगलबार ००:००

प्रधानमन्त्री ओलीलाई प्राप्त एक लाख डलर पुरस्कारबाट कोष स्थापना, खर्च गर्न क्याबिनेटले बनायो यस्तो कार्यबिधि


ओली सरकारले दियो युवालाई खुसीको खवर काठमाडौं, मंसिर १८ सरकारले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई दिइएको एक लाख अमेरिकी डलरको पुरस्कारबाट युवा लक्षित कार्यक्रमलाई प्रात्साहन दिने गरी कोष स्थापना गरेको छ । हिजो साँझ बसेको.ओली सरकारले दियो युवालाई खुसीको खवर काठमाडौं, मंसिर १८ सरकारले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई दिइएको एक लाख अमेरिकी डलरको पुरस्कारबाट युवा लक्षित कार्यक्रमलाई प्रात्साहन दिने गरी कोष स्थापना गरेको छ । हिजो साँझ बसेको.
ओली सरकारले दियो युवालाई खुसीको खवर काठमाडौं, मंसिर १८ सरकारले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई दिइएको एक लाख अमेरिकी डलरको पुरस्कारबाट युवा लक्षित कार्यक्रमलाई प्रात्साहन दिने गरी कोष स्थापना गरेको छ । हिजो साँझ बसेको.ओली सरकारले दियो युवालाई खुसीको खवर काठमाडौं, मंसिर १८ सरकारले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई दिइएको एक लाख अमेरिकी डलरको पुरस्कारबाट युवा लक्षित कार्यक्रमलाई प्रात्साहन दिने गरी कोष स्थापना गरेको छ । हिजो साँझ बसेको.